Attention! This job posting is 1244 days old and might be already filled.

Consultant Proiecte Imobiliare

la Imob Casateren SRL
Locatie Iasi, Romania
Data publicării iunie 24, 2015
Categorie Imobiliare
Tipul Jobului Full-time
Judet ALBA

Descriere

Candidatul ideal:

Persoana dinamica, sociabila si motivata.
Abilitati de negociere, comunicare.
Spirit de echipa cu atingerea obiectivelor individuale.
Forta de munca si rezistenta la stres.
Capacitate de valorificare a oportunitatilor de vanzare
Permis de conducere categoria B, se ofera masina.
Sediul Bulevardul Unirii.

Descrierea jobului:

Vanzaridezvoltator.ro cauta pentru proiectele imobiliare din Bucuresti finalizate sau in curs de finalizare Consulatant pentru Proiect.
Responsabilitati:
Monitorizeaza ,cauta si negociaza cu dezvoltatorii imobiliari..
Prezinta imobile, negociaza , ofera solutii pentru clientii actuali si viitori ai companiei.
Aplicatii specifice pentru generare de oportunitati.
Asista partile la incheierea tranzactiilor
Asista la procesul de vanzare-cumparare.
Beneficii:
Lucru intr-o echipa cu experienta in Real Estate.
Sansa de a activa in ce mai dinamica piata de vanzari din Bucuresti.
Posibiliatatea formarii unei cariere in Real Estate

www.vanzaridezvoltator.ro

Descrierea companiei:

Ne-am infiintat in anul 2003 si am trecut peste asa-zisa perioada de criza economica fara sa fim nevoiti sa facem niciun fel de compromisuri. Mai mult de atat, pentru a veni in intampinarea tuturor clientilor nostri, ne-am extins de la apartamente si case vechi catre imobile situate in ansambluri rezidentiale noi.

Only registered members can apply for jobs.