Attention! This job posting is 1190 days old and might be already filled.

Persoana de vânzări

la Mairie Ltd
Locatie Frankfurt, Germany
Data publicării iunie 24, 2015
Categorie Vanzari
Tipul Jobului Full-time
Judet ALBA

Descriere

Candidatul ideal:

Vino si lucrează în cele mai prospere zone ale Germaniei persoana de vânzări

- Comunicativ,  ambitios
- Pregatit sa munceasca intr-un mediu dinamic
- O persoana care este pregatita sa deprinda rapid noi aptitudini
- Conduita muncii la nivel profesional
- Dorinta pentru castiguri  financiare substantiale

Descrierea jobului:

Job-urile sunt full time (5-6 zile pe saptamana)

Contractul de munca:

- LEGAL
- Se incheie direct cu angajatorul
- Perioada contractuala: 6 - 18 luni cu posibilitatea de prelungire
- Se lucreaza in calitate de angajat cu forme legale

BENEFICII:

- Timp liber 1-2 zile/saptamana
- Concediu medical asigurat
- Asigurare medicala si sociala inclusa
- Consiliere in vederea obtinerii NINO, deschidere cont bancar si inregistrare la medicul de familie
- Cazare asigurata de angajator contra cost: €13/zi  cu toate utilitatiile incluse
- Decontarea biletului de avion odata cu ajungerea in Germany
- Training gratuit oferit de angajator
- Cazare gratuita pe perioada trainingului

NU PERCEPEM COMISION SAU ALTE TAXE!

Dacă eşti o persoană experimentată  si  motivată în căutarea unei noi provocări şi consideri că ai abilitățile de a-ți
maximiza munca în timp ce oferi servicii excelente clienților atunci acest rol este pentru tine!

Trimite CV-ul tău cu poză şi noi te vom contacta pentru un interviu dacă vom considera că te califici pentru job.

Only registered members can apply for jobs.